jacky9651 jacky9651
  • 02-10-2018
  • Mathematics
contestada

I need help in unit 1 lesson 9 please this is due tomorrow

I need help in unit 1 lesson 9 please this is due tomorrow class=

Respuesta :

kids912281012
kids912281012 kids912281012
  • 02-10-2018

i think the answer is

27?

Answer Link

Otras preguntas

Grace bought 4.5 pounds of fish that cost $4.98 per pound. how much did she pay for fish?
What process do you use to find the percent change of a quantity?
fifty four decimal fourtheey five the five in the tens place is blanck the value of the two on the tens place
What was one reason for the decline of both the han dynasty and the western roman empire?
Which of the following sentences uses the best close-up words? A. Sara is studying French and German. B. Sara is pursuing a degree. C. Sara is studying language
A cliché is a _______ expression. A. wordy B. new C. worn-out D. foreign
Imagine a foreign mountain lion species is introduced into the ecosystem. How will it affect the other organism
Which magazine can help the public to determine the best technology to buy? A. Google News B. Newsweek C. Consumer Reports D. Time
seth walks 1 1/4 miles in 5/12 hour. what is seth's unit rate?
how the oil rich can help the oil poor?