kwilliams122990 kwilliams122990
  • 01-03-2022
  • Mathematics
contestada

I need HELPPPPP pleaseeeee

I need HELPPPPP pleaseeeee class=

Respuesta :

kaitsides3
kaitsides3 kaitsides3
  • 01-03-2022

Answer:

$84 per person because if multiply 84 by 4 its 168

Answer Link
hutchhutchann
hutchhutchann hutchhutchann
  • 01-03-2022

84 per person

Step-by-step explanation:

84+84=168

168+84=252

252+84=336

Answer Link

Otras preguntas

who was Belisarius?​
What is the cause and affect on precipitation and temperature at each location
Summarize Juliet’s remarks about Romeo in lines 73-84
Relate restriction enzymes to recombinant DNA
What’s the difference between cancer cells and normal cell
Amy ate 7 candies out of a chocolate box. In other words she ate 28%of the candies. What is the total number of candies in the box?
if john can buy 8 liters of soft drinks at the store for $6.40 how much does it cost to buy 12 liters​
Supposing you were in space..in a weightless environment, would it require a force to set an object in motion? Explain..it wouldn't, right? because it's in spac
please help..............................................
Create an outline to organize your presentation. Write the outline for your presentation in the space provided. You can organize your presentation any way you