Seudónimo Seudónimo
  • 05-06-2021
  • Mathematics
contestada

Someone please help me thank you

Someone please help me thank you class=

Respuesta :

SDCInfinity
SDCInfinity SDCInfinity
  • 05-06-2021

Answer:

6 and 3

Step-by-step explanation:

6 · 3 = 18

6 + 3 = 9

Answer Link

Otras preguntas

18 oz. of peanut butter is $2.79. What is the price per pound? Use 16 ounces = 1 pound.
Only number 4 part A and B pls help now
1. A liquid compound is not heated by microwaves the way water is. What can you conclude about the nature of the compound's molecules? 2.A solid metal cylinder
Alternatives to the Big Bang Theory.
Given the circle with the equation (x - 3)² + y² = 49, determine the location of each point with respect to the graph of the circle. In your final answer, state
Which wife of a patriot wrote to her husband during the american revolution about the unequal treatment of blackd and woman?
Help! Write a problem that can be solved using a line plot. Draw and label the line plot and solve the problem. (Draw on piece of paper and use as answer sayin
Three cans of tuna costs $1.50. What is the cost of one can of tuna
What does Anne do for Minnie May? A. puts her in the bathtub to cool her fever B. rubs her with herbs to make her sleep C. takes her outside to help her bre
What is the realistic mean and median for the distribution in this boxplot