honeybearashe honeybearashe
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE !!!!!!!!

HELP PLEASE class=

Respuesta :

896645
896645 896645
  • 04-06-2021

Answer:

1. spends $80

2. Each garlic bread costs the same

3. Orders a pizza for 25.50 and two garlic breads

Step-by-step explanation:

Answer Link
Heartland04 Heartland04
  • 04-06-2021
1) 80$
2) same
3) 1 pizza and 2 garlic breads for 25.5$
Answer Link

Otras preguntas

Which of these is NOT an example of you being a part of history? A. The things you buy B. The places you go C. The choices you make D. Traveling back in time to
The southern lcolonies developed economically based on
WILL MARK BRANILEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Why did the meatpacking business become a major industry in the nineteenth century?
please help will give brainliest and 30 pts
PLS ANSWER IM TIMED The map shows the Roman Empire around the year 284. Which Roman leader was responsible for the organization of the empire as shown on the ma
What is the OUTPUT if the input to the equation y=2x - 7 is x =4?
What is the slope of the line shown?
does the declaration of independence make an argument for colonial independence from great britain?
The distribution of assembly times required to assemble a certain smartphone is approximately normal with mean 46 minutes and standard deviation 0.6 minute. Of
Find the valve please