lalathegymnast08
lalathegymnast08
02-06-2021
Mathematics
contestada
Lol help pleaseeeeeeee
Respuesta :
emergenitro
emergenitro
02-06-2021
Answer:
9/36 =
1/4
Feel free to mark it as brainliest :D
Answer Link
graceisabella5319
graceisabella5319
02-06-2021
Hello love!!!!!
Your answer is going to be 9/36 = 1/4!!
Hope this helps!
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 39+ )
Otras preguntas
3 tons of compost cost $8,280.00. What is the price per pound?
PLEASE HELP I WILL MARK BRAINLIEST!!!! (Choose all that apply.) When too many appliances are drawing from the same parallel circuit, the circuit may overheat, c
Simplify:- √5+√10+√28+√64
A rectangular prism with a volume of 6 cubic units is filled with cubes with side lengths of 1/2. How many 1/2 unit cubes does it take to fill the prism
What would be the steps taken to solve (x+3)^2-1=35
If a 4.0Ω resistor, a 6.0Ω resistor, and an 8.0Ω resistor are connected in parallel across a 12 volt battery, what is the total current of the circuit? 6.7 amps
Which sentence uses a hyphen correctly
Which statement is an example of a theme
9 pounds of ground beef cost $40.32. What is the price per ounce?
Which quotations best explain how events in the story develop the theme "do not be too quick to judge, or you may be judged yourself"? Select each correct answe