Ja12345mc2
Ja12345mc2 Ja12345mc2
  • 01-03-2021
  • Mathematics
contestada

Use the blank table to help determine the answer to the question below.

If bananas cost $0.45 each, how much will 9 bananas cost in all?

Use the blank table to help determine the answer to the question below If bananas cost 045 each how much will 9 bananas cost in all class=

Respuesta :

gpatrick62
gpatrick62 gpatrick62
  • 01-03-2021

Answer:

$4.05 for all nine bananas.

Answer Link
Ki11uaZ0ldyck
Ki11uaZ0ldyck Ki11uaZ0ldyck
  • 01-03-2021

Answer:

The total cost 9 bananas is $4.05

Answer Link

Otras preguntas

help awdaWdawdadawdaWDaSwdaWDawdas
What is the slope of a line that is perpendicular to the line shown on the graph?
Find the numeral preceding and succeeding each of the following numerals. Use T as the digit for 10. a. TTO eleven b. 100000 nine c. 222 three
What are the best ways for memorising vocabularies in a foreign language ?​
Solve for the values of x and y.
Which factor is a major contributor to outdoor air pollution? radon fossil fuels ultrafine particles carbon monoxide
Solve for x : 7x + 8 < 1/6 (42x+48) X = all real number X has no solution X = 0
abortion is wrong because all human life is sacred​
Brittany removed half of the total number of marbles from her bag, and gave one fourth of the remaining marbles to her friend. What fraction of the total number
B. Read the different parts of the above text and answer the following question1. List the benefits of team sports​