w5wjp7677m
w5wjp7677m w5wjp7677m
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

Help i do not understand ASAP

Help i do not understand ASAP class=

Respuesta :

bellieb2006
bellieb2006 bellieb2006
  • 02-12-2020

Answer:

$18.65

Step-by-step explanation:

Really all you have to do is just divide the amount spent by the refills and subtract the amount it cost for the mug itself. Hope this helped

Answer Link

Otras preguntas

Expand to write an equivalent expression of negative 1/2(-2x + 4y)
what is the most inspiring thing you've ever been told?
what treatment can help cure lymphomia? and what are the symtoms of these treatments
What was the scope of Neo-Aristotelian scholarship?
the school cafeteria offered a choice of pizza or nachos to sixth grade students. One hundred and five students chose pizza. This represents 35% of the sixth gr
They Said, we We will not permit this".​
what is a kite and a parallelogram and what is there differences ​
Hay fed to llamas should be at least 18% protein.A. True B. False
By 1850, 55 percent of the slaves in the South were being forced to grow which cash crop?
Find the measure of angle 6.