xnnz
xnnz xnnz
  • 01-10-2020
  • English
contestada

which one ?

It’s a easy one for y’all

which one Its a easy one for yall class=

Respuesta :

opgamer3dopco2
opgamer3dopco2 opgamer3dopco2
  • 01-10-2020

Answer:

I think it's B

Explanation:

Because It's the only one that make sense

Answer Link
2514918
2514918 2514918
  • 01-10-2020

Answer:

i think A

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Governments usually build highways because it is difficult to exclude individuals who don't pay for the highways from using them. what type of market failure is
Which act required colonial assemblies to house and pay british soldiers?
the product of 2 divided by the number h and 8 more than the number k
Evaluating a person's food intake using food records is one of the ways nutritionists determine what people eat and their nutrient intake. this allows the nutri
Algebra 2 semester 1 :(
You just purchased a parcel of land for $10,000. if you expect a 12% annual rate of return on your investment, how much will you sell the land for in 10 years?
Imagery and repetition are aspects of
Cranberry juice costs $6.30 per quart and apple juice costs $3.60 per quart. Terrence wants to know how many quarts q of cranberry juice he should mix with 4 qu
g(x) = 2x² + 18x - 14 g(3x)(I know you plug in (3x) for any x in the equation, but I need to see the steps because I'm still messing something up )
Secretions from the skin, such as sweat, protect the body because they