brownmicaley
brownmicaley brownmicaley
  • 01-06-2020
  • Mathematics
contestada

if I paid 38 dollars for 2800 apples how much would one cost me​

Respuesta :

ella8325 ella8325
  • 01-06-2020

Answer:

Step-by-step explanation:

Answer Link
Аноним Аноним
  • 01-06-2020

Answer:

$73.68

Step-by-step explanation:

2800 divide by 38 equals 73.68

Answer Link

Otras preguntas

Which excuse does the speaker offer when he admits that he contradicts himself? answers?
Jody would like to find a solution that allows real-time document sharing and editing between teams. which technology would best suit her needs?
Quién __________ (participar) en las actividades?
What is the difference between the RAM and ROM
According to the case, the digital tabloid market is at which stage of the product life cycle?
How would your country change if everyone could vote without limitations such as age restrictions and citizenship status?
(last word) in 2011, congress funded a sanctuary for white squirrels, a giant roadside coffee pot, and an antique bicycle museum. these are examples of
What is the best plan for creating safe exercise goals?
Research has highlighted the importance of what region of the brain in the process of dreaming?
The process that removes metabolic waste products from an organism is known as