chris609024 chris609024
  • 03-03-2020
  • Mathematics
contestada

(17) You and your family go to Applebees for lunch. The total cost for your food is $38,20
and $3,25 for tax.

Respuesta :

shorttyluna1 shorttyluna1
  • 03-03-2020

Answer:

What are you asking for?

Answer Link

Otras preguntas

What is the purpose of imagery in poetry?
How did Judaism impact the lives of Jewish people
Alicia is making cupcakes for a party she is having and wants to make sure everyone gets at least one cupcake. The recipe calls for 1 of a teaspoon of salt for
BEST ANSWER GET TO BE BRAINLYEST+ 85pt Estimate the perimeter of the figure. The length of one side of each square represents 1 ft. about 20 ft about 32 ft abou
A Mallard duck flies 5 6 of a mile in 1 60 of a hour. Compute the unit rate by setting up a complex fraction and simplifying. A) 25 miles per hour B) 30 m
How do I work this problem out?
A gas at constant volume has a pressure of 4.50 atm at 200. K. What will be the pressure of the gas at 250. K?
Committees to which proposed bills are referred and that continue from one Congress to the next are called _____ committees.
I need the answer to this question
What expression is equal to 6(-3m)