Clarenze
Clarenze Clarenze
  • 01-03-2019
  • Advanced Placement (AP)
contestada

So you know how a Netflix subscription lasts for a month. What if you buy a subscription on January 29th, do I have Netflix for 4 years?

Respuesta :

woodiehoodie woodiehoodie
  • 03-03-2019

i dont think it works like that

Answer Link
Shahdalrajab07
Shahdalrajab07 Shahdalrajab07
  • 22-02-2020

Answer:

I dont think so

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Rafael needs to buy plastic spoons. Brand A has a box of 36 spoons for $1.54. Brand B has a box of 48 spoons for $1.66. Find the unit price for each brand. Then
Anthony spent ½ of his money on Saturday and ¼ on sunday.what is the fraction of his money is left​
c^2 - 6c + 8 divided by c^2 + c - 6
What is −314×435 ? Write the answer as a mixed number in simplest form.
40-60 write the lower class limit the upper class limit and the class mark of the following class intervals​
You charge each customer $2.00 for a cup of lemonade and determine that your costs for supplies is $48.52. How much money will you be able to donate to the anim
12 sınıf Matematik bilimi islam dünyasında X.yüzyılda hangi konularda ilerleme kaydetmiştir
Why are the American people saying that since the 2020 election, American democracy is gone?
if I had enough money I would fly (begin with had)​
if y is inversely proportional to the square of x, write an equation for y in terms of x.